O nas - NORDA BOUTIQUE

O nas

KIM JESTEŚMY

Nordę Boutique tworzymy dla osób, które tak jak my odczuwają potrzebę otaczania się pięknymi i nietuzinkowymi rzeczami. Pochodzimy z nad morza – z Kaszub Północnych skąd czerpiemy inspirację. Odzwierciedla to nasza nazwa sklepu (Norda) jak i debiutancka kolekcja pełna haftów oraz plażowych barw.

Tworząc odzież myślimy o kobietach, które poszukują ożywienia swojej garderoby poprzez dobrze uszyte, kolorowe, polskie produkty. Proponujemy codzienne stylizacje na biznesowe spotkania czy wyjścia z przyjaciółmi, np. sukienki, koszule, bluzy, topy, a także do zdalnej nawigacji czyli np. bawełniane dresy.

Wystrzegamy się monotonii, zatem do każdego modelu ubrania starannie dopasowujemy najciekawsze rozwiązania od ściągaczy, przez hafty i sznurki aż po małe guziczki. Chcemy aby nasza odzież służyła wam przez lata dzięki wysokiej jakości tkaninom.

Dla nas moda to przede wszystkim dobra zabawa i przestrzeń do wyzwolenia kreatywności. W ten sposób przekazujemy Wam oraz Waszemu otoczeniu pozytywną energię. Chcemy skupiać wokół siebie osoby, które lubią komponować ciekawe kreacje – koniecznie dajcie nam znać jak wam się noszą. 🙂

LUBIMY FOLK, LUBIMY KOLOR

 

 

 

Pragniemy zaoferować alternatywę do klasycznie kojarzonej miejscowej odzieży ludowej, wplatając haft kaszubski i merki rybackie w codzienne stylizacje współczesnych rodzin. Bogactwo polskiej tradycji, kolorów oraz wzorów zasługuje na uwagę zarówno obeznanych w temacie trendsetterów jak i lokalnej społeczności. Dołączając do nas pomożecie zatroszczyć się o walory kulturowe jakie oferuje Norda.

JAK SZYJEMY

 

 

Szyjemy w Polsce, w naszej pracowni w Pucku – dzięki temu czuwamy nad całym procesem produkcji odzieży oraz dodatków. Posiadamy profesjonalne maszyny do szycia, w tym hafciarkę. Znajdziecie u nas takie materiały: bawełnę organiczną, bambus, jedwab, tencel, kaszmir. Dobieramy tkaniny do projektu, ale nie bez znaczenia jest dla nas skład – szukamy tych naturalnych, wyprodukowanych w naszym kraju. Niektóre projekty ubrań będą zawierały elementy malowane przez nas ręcznie specjalnymi farbami do tkanin. Ścinki materiałów, które nam zostaną planujemy wykorzystać do osobnej kolekcji patchworkowej.