Spotkajmy się na żywo! - nasz butik na Targach Wystawienniczych - NORDA BOUTIQUE

Blog

Spotkajmy się na żywo! – nasz butik na Targach Wystawienniczych

Spotkajmy się na żywo! – Nasz butik na targach wystawienniczych

 

 

          Sezon letni to dla wielu z nas czas wypoczynku nad Bałtykiem, podziwiania okolicznej natury oraz korzystania z bogactwa tutejszych atrakcji. Miejscowi przedsiębiorcy animują turystów zapewniając noclegi, częstując regionalną kuchnią, ale też oferując różnorakie pamiątki z nad morza. Jako lokalny e-butik odzieżowy oprócz działań on-line uczestniczymy w organizowanych na Nordzie targach wystawienniczych. 

         Za nami udział w czerwcowym Festiwalu Dworów i Pałaców podczas którego miałyśmy przyjemność zaprezentować się w Folwarku Jackowo. Wspaniale było porozmawiać z Wami o lokalnej kulturze oraz zwyczajach, ale także o misji naszego butiku,  produktach i naturalnych materiałach z których tworzymy odzież – a to wszystko w ciepłej atmosferze na tle malowniczej okolicy Folwarku.

5 czerwiec 2021 r. – Folwark Jackowo, Festiwal Dworów i Pałaców 

           W lipcu przyszedł czas na dwudniowe Targi Mody Autorskiej w Sopocie organizowane przez Fashion Market Sqare. Długo czekałyśmy na to wydarzenie, gdyż każda edycja jest wyjątkowa – choćby z uwagi na dobierane lokalizacje. W samym sercu Trójmiasta Norda Boutique rozkochała w sobie nowych klientów.

10-11 lipiec 2021 r., Targi Mody Autorskiej w Sopocie

Pokazałyśmy kilka nowości – zwiewne sukienki z lnem, kombinezon z tencelu, koronkowe bluzki, torbo-plecaki inne produkty z autorskimi haftami i kaszubskimi motywami. Zainteresowaniem cieszyły się również komplety dresowe z autorskim printem Morska Impresja. 

 

Podczas drugiego dnia targów na scenie głównej odbywały się liczne konkursy, na które i my przekazałyśmy nagrody.  

 

 

 

Gorąco zachęcamy Was do spotkania na żywo, przed nami kolejne wydarzenia, na które już szykujemy nowe produkty:

  • 22. Światowy Zjazd Kaszubów organizowany przez Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskie, który odbędzie się w Pucku 21 sierpnia 2021 r., na który Kaszubi przyjadą iście kaszubskim transportem – pociągiem Transcassubia

  • Dożynki Gminno-Powiatowe, które odbędą się 11 września 2021 r.  na Placu przy ul. Żeromskiego w Kosakowie

Do ùzdrzonka! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *